Kurumsal

Biomag Trade

Şirketimiz Hakkında

Biomag Kimya Ltd. Şti. Beton kimyasalları, inşaat harçları, çimento, seramik, refaktörler üretiminde kullanılan diğer kimyasal hammaddelerin satışı, tedariği ve dağıtımını yapmaktadır.
Beton katkısı üretiminde sıklıkla kullanılan priz hızlandırıcılar, priz geciktiriciler yumuşatıcılar, stabilizatörler ve diğer ürünlerin ekolojik ve standartlara uygun şekilde tedariğini sağlamaktayız.

+90 530 974 58 14

0 +
Tamamlanan Proje
0 +
Uzman Ekip
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Hizmet Bölgesi
Biomag Trade

Yüksek Kalite

Tomruk şeklinde üretime giren ağaçlar hamur şekiline getirilirken açığa çıkan Selüloz belli aşamalardan geçip sülfonatlanarak toz şeklinde Ligno Sülfonat halini almaktadır. Bu ürünümüz bağlayıcı özelliğiyle birçok üretimde kullanılmaktadır. Özellikle beton üretiminde (hidrofobileştirme yumuşatıcı), matalürjide (döküm üretiminde kalıp ve çekirdek karışımları için birleştirici malzemeler), fiberçement levha üretiminde (asbestsiz teknoloji) vb. kullanılan organik bir malzemedir. Hedefimiz insan hayatına yüksek kaliteli «yeşil» malzemeler ve teknolojiler sunarak inşaat sektöründe ilerleme amaçlı maksimum fayda ve şartları yaratmaktır.

Yorumlar
Çözüm Ortaklarımız

Müşterilerimizin Yorumları

Ali Yılmaz

Ankara

Cemal Küsbeci

Ankara

Mehmet Yiğit

İstanbul